Баннер
Найближчим часом на мерію чекає нововведення

Внимание, откроется в новом окне. PDFПечатьE-mail
Міський голова разом з депутатами міськвиконкому успішно провели 37 сесію, яка тривала протягом двох днів. На засіданні було розглянуто 75 питань, які стосувались благоустрою міста, місцевого бюджету на 2013 р., вдосконалення системи управління, соціально-економічного та культурного розвитку Бердянська інше. Під час обговорення виникала жвава дискусія.
Активно висували свої пропозиції депутати міської ради: Віктор Цуканов (фракція «Фронт змін»), заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів влади Олександр Свидло, голова постійної комісії з питань охорони здоров’я та соціального захисту Ірина Котляр, депутат Бердянської міської ради Іван Харченко, Віктор Гречка («Народна партія») та інші.                                            
Найближчим часом на мерію чекає нововведення, а саме трансляція засідань у режимі онлайн. Пряме включення зможуть побачити всі охочі на офіційному інтернет-сайті rada.berdyansk.net/.  
Представники влади висунули на розгляд пропозиції: про своєчасне оповіщення засобами масової інформації про культурні заходи міста, проведення газового опалення для жителів мікрорайону Берда, благоустрою шкільної території ДЮСШ, розміщення рибного ринку в районі РТС. За словами мера Олексія Бакая, ці питання будуть розглянуті найближчим часом.                        

Вікторія Лутчак,
агенції новин «INFO»
Фото автора